SUNSQUARE
Luxusní plachetníkový deštník

FOLD & ROLL

SunSquare neustále rozšiřuje svoji produktovou řadu a přináší původní markýzu SunSquare do nových interpretací. Nová generace produktů je citována s doplňkem „Cantilever“ v názvu produktu. Nejnovější úspěch je luxusní plachetníkový deštník FOLD & ROLL, který byl představen odbornému publiku na různých veletrzích a vzbudil velkou pozornost a mezinárodní odezvu.

SQS

Klasická markýza SunSquare® s pružinou na F-podpěře. Pro plachty s latěmi do max. 50 m² a plachty s radiálním designem až do max. Plocha plátna 70 m².

SQK – I

Sluneční plachta SunSquare® s jedním kompenzátorem. Pro plachty s latěmi do max. 50 m² a plachty s radiálním designem až do max. Plocha plátna 70 m².

SQK – II

Nejsilnější sluneční plachta SunSquare® se dvěma kompenzátory. Pro plachty s radiálním designem od 50m² do max. Plocha plátna 76 m².

SQK – CANT

SunSquare® Cantilever sunsail s volně stojící hřídelí vyžaduje pouze tři upevňovací body (nástěnné nebo podlahové podpěry) s jedním kompenzátorem. Pro plachty s latěmi a plachty s radiálním designem do max. Plocha plátna 35 m².

AX – I

Jednostranná sluneční plachta SunSquare® s obdélníkovým designem plachty. Plocha plátna 38 m².

AX – II

Oboustranná sluneční plachta SunSquare® s obdélníkovým designem plachty. Plocha plátna 76 m².

AX – CANT

Oboustranná sluneční plachta SunSquare® s obdélníkovým designem a volně stojící hřídel. Vyžaduje pouze tři upevňovací body (nástěnné nebo podlahové podpěry). Pro plachty do max. plochy plátna 40 m².

FOLD & ROLL

Twistabilita 270 stupňů vykouzlí z plachty 30 m² sluneční clonu 75 m². Markýza je navíc inteligentní. Když je vítr příliš silný, systém paží se automaticky sklopí a plachta se zvlní.

Máte zájem o vlastní SunSquare?

KONTAKTUJTE NÁS.

Kontakt